Zdravotní sestra/bratr na HPP – Chodov, Praha

Rozšiřte náš tým v dárcovském centru Chodov! Nástup je možný ihned.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Příjem, registrace a péče o dárce během odběru
  • Provádění aferetických přístrojových odběrů krevní plazmy vč. dalších souvisejících činností
  • Správa dat dárců a odběrů
  • Obsluha přístrojů používaných při odběru a zpracování krevní plazmy
  • Dodržování hygienických předpisů a pravidel

Jaké by měly být Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • zdravotnická SŠ/VOŠ/VŠ,
  • trestní bezúhonnost,
  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • proklientský přístup,
  • příjemné vystupování,
  • připravenost k výkonu práce ve všech třech pražských lokalitách v případě potřeby.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní a dlouhodobě fungující společnosti se zahraničním vlastníkem,
  • moderní a příjemné prostředí
  • motivační finanční ohodnocení,
  • výkonové prémie + benefity,
  • 5 týdnů dovolené a 3 sick days,
  • plně hrazené stravenky v hodnotě 110,- ve formě stravenkové karty
  • teambuildingové akce,
  • výborná dopravní dostupnost,
  • více o bonusech pro zaměstnance se dozvíte u osobního pohovoru.

Směny: Týden ranní / odpolední + jednou za 14 dní sobota
Místo:  Dárcovské centrum krevní plazmy ve Westfield Chodov
Obor: Zdravotnictví a sociální péče
Profese:

  • Zdravotní sestra
  • Záchranář

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazykové znalosti: Čeština - Výborná
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Hrubá mzda: 43000 - 54000 Kč / měsíc

V případě zájmu o nabízenou pozici prosím zašlete email s krátkým představením a Vaším CV na:

Andrea Štundlová - Manažerka dárcovského centra Manažerka dárcovského centra

Andrea Štundlová

a.stundlova@europlasma.cz

Za zážitky s Europlasmou 2024 Za zážitky s Europlasmou 2024 Zavřít